MIEJSCE

Obrady VIII Seminarium STM/AFM 2014 oraz zakwaterowanie będą miały miejsce
w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym "HYRNY"
w Zakopanem, ul. Piłsudskiego 20,
w dniach od 3 do 7 grudnia 2014 r.

Przyjazd uczestników na kolację w dniu 3 grudnia (środa) a wyjazd w dniu 7 grudnia (niedziela) po śniadaniu.

Zorganizowany będzie transport uczestników Seminarium autobusem z Krakowa do Zakopanego (autobus ten dojedzie pod OKW "HYRNY").Planowany odjazd autobusu we środę, 3 grudnia ok. godziny 16:00 z parkingu (od ul. Oleandry) z tyłu budynku Instytutu Fizyki UJ, ul. Reymonta 4. Autobus nie pojedzie na dworzec PKP.

Z dworca kolejowego/autobusowego do Instytutu Fizyki UJ można się dostać:
- Autobusem linii 179 z przystanku Dworzec Główny Zachód (Galeria Krakowska) lub 192 z przystanku Dworzec Główny Wschód. Należy wysiąść na przystanku AGH (piąty przystanek). Czas przejazdu ok. 15 min. Z przystanku AGH do IF UJ jest ok. 150 m. Cena biletu normalnego 2.80 zł (bilet 20-minutowy) za osobę. Rozkład jazdy dostępny jest na http://rozklady.mpk.krakow.pl
- Taksówką - czas przejazdu ok. 10 min, koszt ok. 20 zł.
- Piechotą przez Rynek Gł. ok. 30 min.

Chęć skorzystania z autobusu proszę zaznaczyć na formularzu rejestracyjnym.

W drodze powrotnej z Zakopanego (w niedzielę, 7.12 ok godz. 9.15) autobus będzie jechał na dworzec PKP Kraków Główny.

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Hyrny" zlokalizowany jest przy ulicy Piłsudskiego, biegnącej od Krupówek pod skocznię. Z okien ośrodka roztacza się wspaniały widok na Tatry i okolicę. Do dyspozycji uczestników VIII Seminarium będą miejsca noclegowe w pokojach jedno i dwu osobowych. Pokoje są z łazienkami i WC, wyposażone w TV-sat, telefony, internet, część z nich jest z balkonami. Do dyspozycji gości jest jadalnia, kawiarnia, basen, sala konferencyjna na 280 osób, klimatyzowana, wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia oraz cztery salki każda dla około 30 osób. Na terenie obiektu znajduje się równiż Centrum Odnowy Biologicznej.

W cenie pobytu - 1 godzina dziennie: basen, sala aerobowa, siłownia, bilard lub mini golf. Bezpłatyny dostęp do Internetu.